O mně

O mně 

Jmenuji se Vojtěch Šmejkal. Je mi 22 let. Posilování se věnuji od svých 14 let. V šestnácti letech jsem se začal věnovat thajskému boxu. Během intenzivních tréninků jsem poznal, že pokud se člověk chce považovat za sportovce, nestačí pouze cvičit do úmoru. Sportovec považuje zdravý životní styl za své životní krédo.

Pocházím z Votic u Benešova, kde jsem navštěvoval základní školu. Od patnácti jsem začal studovat Střední průmyslovou školu sdělovací techniky v Panské ulici, v Praze 1. Po maturitě mi již nic nebránilo věnovat se plně svým koníčkům, a tak jsem absolvoval potřebné kurzy na Trenérské škole Petra Stacha. Konkrétně jsem získal certifikát instruktor fitness, trenér kulturistiky II. stupně a certifikát osobního trenéra. Kromě fitness se ve svém volném čase věnuji i dalším sportům, v letním období funkčním tréninkům, zaměřeným na dynamický rozvoj celého těla, v zimě rád jezdím na horách na snowboardu.

Neodmyslitelnou součástí zdravého životního stylu je vyvážené stravování, což v žádném případě neznamená držet drastické diety. O zdravém jídelníčku jste již mnoho slyšeli, sám jsem si vyzkoušel různé přístupy ke zdravému stravování. V současné době mě oslovilo stravování podle krevních skupin.

 

Tréninky pod mým vedením nebudou jen zaběhlou rutinou. Rád sleduji novinky ve světě fitness, které v zápětí aplikuji ve svém tréninkovém programu. Chci Vám ukázat, že i cvičení v posilovně může být zábavné a když si na něj zvyknete, stane se součástí Vašeho života. Bude to způsob, jak nabrat energii pro Váš pracovní i soukromý život. Cvičením nezesílíte jen své tělo, ale i svoje sebevědomí. Rád Vám poradím i v jiném druhu sportu, společně sestavíme pro Vás vyhovující cvičební plán.

The cartier watches women must 21 replica watches uk have fabulous designs that are not only as per current fashion trends prevailing in the market but are also highly durable.Many super designer cartier watches women must 21 replicated watches on the site are actually marketed with small discount on the retail market.A top quality fake cartier watches women must 21 replica rolex watches can never be a detriment to your status and completely defeat the purpose of looking into a designer replica handbag in the first place. You'll find a wide range of cartier watches women must 21 in different styles. The swiss rolex replica highlight classic timepieces with antique flair and fashion watches with bold accents.We carry the same popular top-notch Replia Rolex women must 21 that you find in major department stores or in other online shop store.Our motive is to give the utmost satisfaction of the purchase of rolex replica women must 21 to our customers by providing quality customer service with phone calls services.

Related Links: Louboutin Outlet  YSL Wallet Outlet  Ralph Lauren Polo Outlet  Replica Watches  Swiss Rolex Replica  swiss replica watches

 

 

 
 

Tuto webovou prezentaci vytvořila firma a-net © Copyright a-net.cz 2018